Opinie o pracy w MediaMarkt

Zastanawiasz się, jak oceniają pracę w MediaMarkt Ci, którzy tworzą tę firmę na co dzień? Poprosiliśmy członków #ekipamediamarkt, żeby powiedzieli kilka słów, które pozwolą Ci wybrać najlepiej.

stronka.001
Dominika
Starsza Specjalistka ds. Doskonałości Operacyjnej

Zaczynała swoją przygodę od stanowiska Asystentki Dyrektora, później pierwsze stanowisko kierownicze w administracji, następnie zarządzała Customer Experience, by dotrzeć do aktualnie pełnionej roli Starszej Specjalistki w obszarze doskonałości operacyjnej. Jej #M to efektywność operacyjna w sklepach i bycie partnerem biznesowym dla marketów i HQ.

Dlaczego pracuję w MediaMarkt?

"Ciągle rozwijam tu swoje kompetencje, 
lubię pracę w międzynarodowym środowisku i wszechstronność kontaktów. Mam realny wpływ na rozwój firmy tworząc przewagę konkurencyjną na rynku."

stronka.004
Dominik
Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Dominik dołączył do #ekipymediamarkt ponad 3 lata temu, jako Specjalista E-commerce. Dziś Dominik współpracuje z klientami biznesowymi, jako Specjalista ds. Sprzedaży B2B, a jego #M to oczywiście zwiększanie sprzedaży w tym kanale. Dominik jest pasjonatem gier karcianych MTG, z wynikami na poziomie PRO i uczestnictwem w Mistrzostwach Polski! Poza tym uwielbia spać (co nas nie dziwi wcale).

Dlaczego pracuję w MediaMarkt?

To dla mnie wyzwanie i mam, co chciałem.

stronka.005
Mateusz
Specjalista ds. Zarządzania Relacjami z Klientami (CRM)

Mateusz dołączył do ekipy dwa lata temu. Jego #M to zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie Klubu MediaMarkt oraz skupienie się na jego rozwoju. Do swoich najważniejszych sukcesów z ekipą zalicza skonfigurowanie całego schematu przyznawania nagród i kuponów Klubu MediaMarkt.

Pracuję w MediaMarkt bo:

"Uważam tę firmę za markę godną zaufania i lidera na rynku. Dodatkowo mam naprawdę wspaniałych współpracowników, z którymi świetnie mi się pracuje."

stronka.006
Marcin
Starszy Specjalista ds. Marketingu i Kampanii

Poznajcie Marcina, naszego seniora z obszaru marketingu i kampanii, który dołączył do ekipy dokładnie rok temu. Jego #M to sprawić, aby ogólnopolskie kampanie #MediaMarkt przyciągały jak największą rzeszę Klientów. Do swoich pierwszych sukcesów z ekipą zalicza koordynację akcji #BlackFriday 2020.!

Pracuję w #MediaMarkt bo:

"Stawiam na rozwój i codzienne wyzwania. Poza tym zawsze chciałem poznać od środka pracę w retailu."

stronka.002
Natalia
Specjalistka ds. Marketingu

Natalia to prawdziwy wulkan energii! Dołączyła do nas dwa lata temu i od tego czasu zaliczyła już dwa awanse. Obecnie, jako Specjalistka ds. Marketingu realizuje swoje #M czyli ratowanie świata przed materiałami niezgodnymi z brandbookiem - no i ratowanie naszych Klientów przed kupowaniem drożej u konkurencji.

Pracuję w #MediaMarkt bo...

"Ciągle coś się dzieje. Praca jest dynamiczna i nie można się w niej nudzić. Zwłaszcza będąc otoczoną przez tak wspaniałych ludzi, którzy zawsze pozytywnie reagują na różne inicjatywy. "

stronka.007
Jagoda
Specjalistka ds. Szkoleń i Rozwoju

Jagoda dołączyła do #MediaMarkt na początku 2021 roku, a jej #M to pomóc każdemu z #ekipymediamarkt w rozwoju umiejętności - w tempie i w obszarach, których potrzebuje. Interesuje się ceramiką i robi własne, piękne naczynia.

Dlaczego pracuję w #MediaMarkt?

"Znam markę od dawna i byłam ciekawa, jak funkcjonuje od środka. Teraz wiem, że czeka mnie tutaj sporo wyzwań i rozwój, którego szukałam."

stronka.008
Żaneta
Specjalistka ds. Marketingu

Poznajcie Żanetę, naszą Specjalistkę ds. Marketingu, która dołączyła do #ekipymediamarkt w lutym 2021 roku.
Jej #M to kreowanie komunikacji marketingowej przyjaznej dla oka. Jak mówi "każdy dzień to nowy sukces", a my już wiemy, że to delikatna metafora tempa pracy i skali wyzwań.
Witamy w retailu!

Dlaczego pracuję w #MediaMarkt?

"Bo tu są wyzwania, jest kreatywnie i rozwojowo."