Opinie o pracy w MediaMarkt

Zastanawiasz się, jak oceniają pracę w MediaMarkt Ci, którzy tworzą tę firmę na co dzień? Poprosiliśmy członków #ekipamediamarkt, żeby powiedzieli kilka słów, które pozwolą Ci wybrać najlepiej.

stronka.001
Dominika
Starsza Specjalistka ds. Doskonałości Operacyjnej

Zaczynała swoją przygodę od stanowiska Asystentki Dyrektora, później pierwsze stanowisko kierownicze w administracji, następnie zarządzała Customer Experience, by dotrzeć do aktualnie pełnionej roli Starszej Specjalistki w obszarze doskonałości operacyjnej. Jej #M to efektywność operacyjna w sklepach i bycie partnerem biznesowym dla marketów i HQ.

Dlaczego pracuję w MediaMarkt?

"Ciągle rozwijam tu swoje kompetencje, 
lubię pracę w międzynarodowym środowisku i wszechstronność kontaktów. Mam realny wpływ na rozwój firmy tworząc przewagę konkurencyjną na rynku."

stronka.005
Mateusz
Specjalista ds. Zarządzania Relacjami z Klientami (CRM)

Mateusz dołączył do ekipy dwa lata temu. Jego #M to zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie Klubu MediaMarkt oraz skupienie się na jego rozwoju. Do swoich najważniejszych sukcesów z ekipą zalicza skonfigurowanie całego schematu przyznawania nagród i kuponów Klubu MediaMarkt.

Pracuję w MediaMarkt bo:

"Uważam tę firmę za markę godną zaufania i lidera na rynku. Dodatkowo mam naprawdę wspaniałych współpracowników, z którymi świetnie mi się pracuje."

stronka.006
Marcin
Starszy Specjalista ds. Marketingu i Kampanii

Poznajcie Marcina, naszego seniora z obszaru marketingu i kampanii, który dołączył do ekipy dokładnie rok temu. Jego #M to sprawić, aby ogólnopolskie kampanie #MediaMarkt przyciągały jak największą rzeszę Klientów. Do swoich pierwszych sukcesów z ekipą zalicza koordynację akcji #BlackFriday 2020.!

Pracuję w #MediaMarkt bo:

"Stawiam na rozwój i codzienne wyzwania. Poza tym zawsze chciałem poznać od środka pracę w retailu."