Blog

Ambasador pracy w MediaMarkt wybrany!

Damian, Nasz Kierownik Działu Usług w białostockim markecie wygrał wewnętrzny konkurs organizowany dla pracowników – Ambasador MediaMarkt 2019. Dzięki wygranej może zrealizować jedno gadżeciarskich marzeń i zostanie bohaterem kampanii informacyjnej skierowanej do potencjalnych pracowników naszej firmy.

Do zadań kandydatów do tytułu Ambasadora MediaMarkt należało między innymi nagranie selfie-video o swoich zainteresowaniach w pracy i po pracy, wzięcie udziału w sesji zdjęciowej, sprawdzenie swoich umiejętności w obszarze mediów społecznościowych oraz w zakresie rekomendacji pracy potencjalnym kandydatom. Spośród ponad 120 kandydatów do mety, jako pierwszy dotarł Damian – Gratulujemy!

Wybrani uczestnicy konkursu łącznie z Damianem otrzymali nowe zadanie – prowadzenie kanału o pracy w MediaMarkt na Instagramie! Nowy kanał o nazwie @EkipaMediaMarkt startuje 29 marca 2019 i będzie kopalnią wiedzy dla tych, którzy chcą się dowiedzieć o pracy w markecie zdecydowanie więcej niż z portali i forów z opiniami.

Każdy z #EkipyMediaMarkt reprezentuje inną rolę, dzięki czemu relacje będą zróżnicowane i atrakcyjne dla obserwujących. Mamy Sandrę, która przybliży pracę Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Jest też Marcin, który będzie naszym łącznikiem na sali sprzedaży i pomoże wczuć się w rolę Doradcy Klienta. Mamy też Krzyśka, którego stała od 13 lat ekipa z rybnickiego magazynu opowie nam więcej na temat pracy w części logistycznej.

„Chcemy dać Naszym współpracownikom przestrzeń do opowiadania o swojej pracy na co dzień, a kandydatom i obserwującym nasze kanały rzetelną i wiarygodną informację, jak się u nas pracuje” mówi nam Anna Szymkiewicz, Kierownik Działu Rozwoju i Koordynatorka konkursu Ambasador MediaMarkt 2019.