Blog

Wolność testowania!

Testowanie nowinek technologicznych, to chyba najprzyjemniejszy obowiązek zawodowy świata?Każdy z nas ma możliwość wypożyczenia sprzętu na okres nawet trzech tygodni, żeby starannie przetestować urządzenie, wyrobić sobie opinię i doradzać Klientom, którzy szukają konkretnych funkcjonalności.

Poza testowaniem sprzętu na potrzeby rozwoju kompetencji, nasi współpracownicy chętnie angażują się w projekt wideo-testów we współpracy z naszym zespołem marketingu. Zadaniem jest rzetelne przetestowanie produktów naszych marek własnych i nagranie video posta na nasz youtube’owy kanał (zobacz tu: https://bit.ly/2Fz8JFz). To przede wszystkim świetna zabawa, ale wielu z nas traktuje to bardzo poważnie. Chodzi przecież o decyzję, czy być w opiniach bardziej Kubą Wojewódzkim czy może być bliżej Beaty Tyszkiewicz?

Należy pamiętać, że wolność testowania, jak wszystko od czego trudno nam się w życiu oderwać bywa uzależniające. Nasi eksperci od BHP w tym temacie nie zgłaszają żadnych uwag – jedynie lekko sugerują, żeby zachować zdrowy rozsądek?